O nás

Společnost CoreApp Technologies s.r.o. byla založena několika nadšenými vývojáři. Naším cílem je poskytovat kromě kvalitních vývojových služeb i nadstandardní proklientský servis v oblasti řízení projektů a testování softwaru. 

Máme zkušenost s různými typy projektů. Od mobilních aplikací pro banku až po digitalizaci výrobní linky. Pracujeme pro klienty různých velikostí a z různých pracovních oborů. Umíme pro Vás vytvořit zakázkový web, informační systém nebo aplikaci. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Naši klienti

Máme zkušenost s vývojem pro různě velké firmy s různým zaměřením. 
Pro naše klienty realizujeme kompletní vývojové služby od tvorby webových
stránek, přes informační systémy, mobilní a webové aplikace
a
ž po rozsáhlé serverové systémy

BCreative
KB | SmartPay
Nettys
VIANSOL
Cheil
Houseland

Největší přednosti
spolupráce s námi

Vyvíjíme spolehlivé, moderní a výkonné zakázkové weby, mobilní aplikace
a serverová řešení. Kromě důrazu na kvalitu kódu dodržujeme všechny dobré postupy  vývojového procesu. Mezi naše největší přednosti v praci pro klienty patří:

1

Transparentnost

Všichni naši klienti jsou od počátku vývoje součástí týmu. Máme pro Vás připravené jednoduché nástroje, díky kterým budete vždy vědět na čem se aktuálně pracuje a jaké práce teprve čekají na vyřízení.

2

Flexibilita

Vážíme si Vašeho času. Vývoj startujeme obvykle ihned po podpisu smlouvy o dodání. Navíc pro Vás bude připravené testovací prostředí s Vaším webem nebo aplikací. Vy tedy můžete svůj web nebo aplikaci testovat v čase, který vyhovuje Vám. 

3

Udržitelnost

Sledujeme moderní trendy v oblasti vývojových technologii a dbáme na to, abychom pro Váš projekt použili odpovídající moderní nástroje. Současně se věnujeme testovaní a tvorbě automatických testů, které ověřují, že aktualizace nerozbije existující funkcionalitu.

O nás

Jsme tým vývojářů, grafiků, testerů a projekťáků, kteří Vám pomůžou s realizací vašich představ a provedou vás plynule celým procesem vývoje. Moderní technologie nás baví a proto jsme se rozhodli nabídnout naše služby veřejnosti prostřednictvím námi založené společnosti CoreApp Technologies s.r.o.

Ing. Pavel Dohnalík

Jednatel - Serverová řešení, Testování
pavel.dohnalik@coreapp.cz