Cloudové aplikace

Je Vaše aplikace globální platformou nebo má potenciál se stát globální? Potom je její nasazení do cloudu nutnost. Ale s námi to zvládnete. Uděláme Vám kvalitní návrh architektury aplikace, aby mohla i s přibývajícími uživateli růst. Projdeme spolu vývojem a testováním, kde Vám ukážeme jak rychlí při výpočtech umíme být.

Cloudové aplikace umíme napojit na externí systémy třetích stran (např. fakturační nebo bankovní systémy) a můžeme Vám k ní navrhnout webovou a mobilní aplikaci.

Mám zájem

Co je cloud

Cloud je poskytování počítačových služeb na vyžádání, zahrnující servery, úložný prostor, databáze, síť, software, analytiky a zpravodajství přes internet. Cloud nabízí několik výhod jako je škálování (přizpůsobení vytížení a nárokům), flexibilitu, zálohování dat, zotavení po havárii a nákladová efektivita. Používáním cloudových služe můžou firmy a jednotlivci přistupovat k výpočetním a úložným zdrojům podle potřeba bez nutnosti vlastního fyzického hardwaru a infrastruktury. Cloud způsobyl převrat ve způsobu, jakým ukládáme, pracujeme a přistupuje k datům a stal se z něm důležitý komponent moderní IT infrastruktury.

Cloudové aplikace

Strojové učení, automatizace a web scraping.

V CoreApp umíme pomoci klientům využít síly web scrapingu, automatizace a strojového učení. Můžeme pomocí využítí nástroje pro web scraping získat důležité informace z webových stránek. Umíme také zautomatizovat každodenní rutinu použitím nástrojů v cloudu, díky čemuž klientům ušetříme čas a zdroje pro důležitější aktivity. Také umíme využít algoritmy pro strojové učení a nasadit je v cloudu, což umožňuje postavit a trénovat modely pro analýzu dat a předvídaní v reálném čase. Kombinací tří přístupů, web scrapingu, automatizace a strojového učení, dokážeme vytvářet nekončící možnosti pro inovace a pomáhat klientům zůstat konkurenceschopní na dnešním rychle se měnícím trhu.

Cloudové aplikace

Reference

Prohlédněte se jednu z posledních ukázet prací, která byla součásti této služby.

Elkamet: Digitalizace výrobní linky

Pro společnost Elkamet jsme ve spolupráci s firmou UBK realizovali digitalizaci výrobní linky na výrobu plastových nádrží do automotive průmyslu. Cílem systému je zkvalitnit produkci firmy.

Přejít na detail

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nejnovější články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?