Mobilní aplikace

Vytvoříme pro Vás mobilní aplikaci pro Android a iOS. Provedeme Vás fází analýzy, návrhu grafiky přes vývoj a testování až po úspěšné publikování a následnou údržbu a podporu aplikace. Pak už bude stačit si aplikaci jen spustit na Vašem zařízení.

Díky moderním technologiím, které pro vývoj používáme, jsme pro Vás schopní rychle vytvořit mobilní aplikaci pro dva nejpoužívanější operační systémy (Android a iOS). Samozřejmostí pro nás je, aby postup vývoje byl pro Vás co nejvíc transparentní.

Mám zájem

Proč s námi spolupracovat

Naše firma je pro Vás nejlepší možností pro vývoj mobilní aplikace díky několika výhodám. Specializujeme se na multiplatformní vývoj, což znamená že tvoříme aplikace, které fungují jak na iOS tak na Android zařízeních. Toto zajišťuje, že je Vaše aplikace přístupná co největšímu rozsahu potencionálních zájemců. Další důvody jsou například vzdálená správa obsahu aplikace pomocí administrace a naše zkušenost s integrací předplatného a dalších platebních systémů do aplikace.

Mobilní aplikace

Naše technologie

Vývoj mobilní aplikace obvykle zahrnuje využití více různých technologií, jako jsou programovací jazyky, frameworky a knihovny. Většina mobilních aplikací se připojuje do cloudu pro trvalé ukládání dat a výpočetní výkon. Našim klientům poskytujeme obě tyto služby. Náš hlavní programovací framework pro mobilní vývoj je Flutter, postavený na jazyku Dart. Flutter je znám pro jeho jednoduchost, modernost a snadnou rozšiřitelnost o komunitní knihovny, což zrychluje vývoj a ve výsledku šetří náklady. Jednou z hlavních výhod Flutteru je jeho schopnost vytvářet krásné, víceplatformní a vysoce výkonné aplikace s rychlým vývojovým cyklem.

Mobilní aplikace

Reference

Prohlédněte se jednu z posledních ukázet prací, která byla součásti této služby.

The Brands

Pro společnost Luxory Brand Management jsme vytvořili mobilní aplikaci, která usnadňuje distribuci nabídky luxusní módy k jejich klientům.

Přejít na detail

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nejnovější články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?