Testování softwaru

Na objednávku jsme pro Vás schopní naplánovat a realizovat testovací scénaře pro Vaši webovou stránku, mobilní nebo webovou aplikaci. Vhodné testy pro Vás zautomatizujeme, aby se vykonávali pravidelně. 

Můžeme pro Vás realizovat automatické testy zaměřené na grafické uživatelské rozhraní webů a webových aplikací, automatické testy API end pointů, manuální testování nebo performance testování.

Mám zájem

Výhody testování

Testování softwaru je důležitý proces, který může firmám ušetřit v dlouhém výhledu finance. Identifikováním a opravováním chyb a defektů v brzkém stádiu vývojového procesu se můžou firmy vyhnout nákladnému stažení aplikace / programu, legálním poplatků a poškození pověsti. Nástroje a techniky pro automatické testování, které jsou zahrnuty v našem testovacím jádře, dokážou výrazně snížit čas a náklady na testování a zároveň dokážou vylepšit kvalitu dodávaného softwarového produktu. Investicí v důkladné testování můžou firmy zajistit, že dodávaný software splňuje všechny požadavky a je dodán v čase a v rozmezí rozpočtu.

Testování softwaru

Vlastní testovací jádro

V naší firmě bereme testování jako důležitou součást vývojového cyklu. To nás vedlo k tvorbě vlastního testovacího jádra. Jedná se o obsáhlou sadu testovacích nástrojů a technik, které nám pomáhají důkladně otestovat softwarové aplikace a zároveň šetřit čas a finance. Naše jádro zahrnuje automatické testovací nástroje, techniky pro manuální testování a nástroje pro testování výkonu. Jádro jsme testovali a dokázali, že je efektivní v identifikování chyb a defektů v aplikacích, čímž jsme snížili čas a náklady klasického testování a celkově zvýšili kvalitu našich produktů. Jeho používáním můžeme zajistit, že klient obdrží vysoce kvalitní software, který splňuje jeho požadavky a očekávání.

Testování softwaru

Reference

Prohlédněte se jednu z posledních ukázet prací, která byla součásti této služby.

Travellect

Rozsáhlý cestovatelský portál pro sdílení zajímavých míst, tras v destinacích a jejich skládání a plánování. Kromě sdílení slouží i pro místní průvodce a místa k jejich propagaci. V portálu je napojena platební brána a na míru upraveny mapové podklady.

Přejít na detail

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nejnovější články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?