Webové aplikace

Vyvineme Vám web navržený přesně na míru a pro potřeby Vaší firmy. Všechny weby od nás jsou responzivní a připraveny pro mobilní zařízení. Budeme se Vám věnovat od počáteční analýzy a grafického návrhu, po vývoj a nasazení na server v datacentru až po následnou podporu a údržbu.

Ať už se jedná o web malého rozsahu s Vaším portfoliem nebo velký e-shop napojený na Vámi používaný učetní a skladový systém, jsme schopni Vám s ním pomoct do nejmenších detailů.

Mám zájem

Webová aplikace a webová stránka

Klasický web je obvykle kolekce jednotlivých stránek s jednoduchou funkčností přístupných skrze prohlížeč, kdežto webová aplikace je software, který jede uvnitř prohlížeče. Oproti klasických webovým stránkám, jsou webové aplikace interaktivní a s konkrétním zaměřením. Příkladem je online bankovnictví, doručovací služby a projektová správa. Obvykle vyžadují přístup uživatele a zahrnují propracovaný pracovní postup. Výhoda webových aplikací je, že jsou přístupné odkudkoliv a nejsou vázané na konkrétní zařízení nebo operační systém.

Webové aplikace

Výhody webových aplikací

Webové aplikace nabízí několik výhod oproti klasickým aplikacím. Jsem vysoce škálovatelné a schopné zvládat vysoké množství dat a přístupu bez větší změny hardwaru. Dále, díky tomu že je tvoříme na moderních technologiích, ve kterých se neustále vzděláváme, jsou aplikace hodně přizpůsobitelné požadavkům klienta, nabízí rychlý vývoj, nasazení do produkce a můžou být snadno upravitelné novým požadavkům. Webové aplikace jsou obecně jednoduší na testování než klasické desktopové aplikace, protože jsou přístupné skrze webový prohlížeč a nevyžadují náročnou instalaci a nastavení.

Webové aplikace

Reference

Prohlédněte se jednu z posledních ukázet prací, která byla součásti této služby.

Elkamet: Digitalizace výrobní linky

Pro společnost Elkamet jsme ve spolupráci s firmou UBK realizovali digitalizaci výrobní linky na výrobu plastových nádrží do automotive průmyslu. Cílem systému je zkvalitnit produkci firmy.

Přejít na detail

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nejnovější články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?