Služby

Web na míru

Naprogramujeme pro Vás webové stránky na míru. Web optimalizujeme tak, aby se krásně zobrazoval na mobilních telefonech. Současně budeme klást důraz na rychlost načítání obsahu na Vašich webových stránkách.

Zjistit více
Web na míru

Mobilní aplikace

Vytvoříme pro Vás mobilní aplikaci pro Android a iOS. Provedeme Vás fází analýzy, návrhu grafiky přes vývoj a testování až po úspěšné publikování a následnou údržbu a podporu aplikace. Pak už bude stačit si aplikaci jen spustit na Vašem zařízení.

Zjistit více
Mobilní aplikace

Webové aplikace

Ať už se jedná o web malého rozsahu s Vaším portfoliem nebo velký e-shop napojený na Vámi používaný učetní a skladový systém, jsme schopni Vám s ním pomoct do nejmenších detailů.

Zjistit více
Webové aplikace

Cloudové aplikace

Je Vaše aplikace globální platformou nebo má potenciál se stát globální? Potom je její nasazení do cloudu nutnost. Ale s námi to zvládnete. Uděláme Vám kvalitní návrh architektury aplikace, aby mohla i s přibývajícími uživateli růst. Projdeme spolu vývojem a testováním, kde Vám ukážeme jak rychlí při výpočtech umíme být.

Cloudové aplikace umíme napojit na externí systémy třetích stran (např. fakturační nebo bankovní systémy) a můžeme Vám k ní navrhnout webovou a mobilní aplikaci.

Zjistit více
Cloudové aplikace

Systémy na míru

Uděláme pro Vás jakoukoliv kombinaci webových, mobilních a cloudových aplikací. Jediné co nás zastaví jsou limity dnešní dostupné techniky. Ať už se jedná o jednoduchou mobilní aplikaci, firemní informační systém nebo portál s prvky umělé inteligence a správou velkých dat, jsme tady pro Vás.

Zjistit více
Systémy na míru

Testování softwaru

Na objednávku jsme pro Vás schopní naplánovat a realizovat testovací scénaře pro Vaši webovou stránku, mobilní nebo webovou aplikaci. Vhodné testy pro Vás zautomatizujeme, aby se vykonávali pravidelně.

Zjistit více
Testování softwaru

Web za dvacet

Využijte naši novou službu na tvorbu moderních jednostránkových webů s kompletní grafikou již od 20 tisíc korun. Nabídka zahrnuje nejen profesionální grafický návrh a responzivní zobrazení, ale také systém pro snadnou správu obsahu a multijazykové řešení.

Zjistit více
Web za dvacet